ضمانت بازگشت کتاب

ضمانت بازگشت کتاب

ما درفروشگاه کتاب حس خوب  از همان ابتدای کار اصول مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم. به همین سبب و به پاس قدردانی از اعتماد شما در خرید آنلاین از فروشگاه کتاب حس خوب ، حسن نیت خود را با ضمانت عودت  کتاب نشان داده ایم. همواره در هنگام خرید پیش آمده که از بعضی عیوب کتاب غافل شده و پس از بررسی مجدد کتاب به ایرادات آن پی می‌بریم. از آنجا که این مساله غیر قابل پیشگیری است این امکان را برای شما مشتریان گرامی فراهم نمودیم تا در صورت بروز مشکل با شرایط زیر، با شماره پشتیبان تماس بگیرید تا شما را در روند عودت کتاب معیوب راهنمایی کنند.

شرایط بازگرداندن کتاب نو

در زمان تحویل کالا (خرید کتاب نو ) از صحت سلامت جلد و برگه های کتاب (عدم پارگی و تا خوردگی) مطمئن شوید.

در صورتیکه با صفحات سفید و چاپ نشده در کتاب مواجه شدید تا حداکثر 2 روز پس از تحویل کالا، با قسمت خدمات پس از فروش تماس گرفته و اطلاع دهید.

بدیهی است بازگشت کالا به دلیل کثیفی و یا لکه های حاصل از مواد خوراکی و غیره پس از تحویل کالا به مشتری غیرممکن خواهد بود.

شرایط بازگرداندن کتاب خوانده شده ( دست دوم )

کتاب های خوانده شده (دست دوم) همانطور که از اسمشان پیداست قبلا یک نفر آن را مطالعه کرده پس احتمال اینکه زیر نوشته های کتاب خط کشیده باشد و یا تیک زده باشد  و احتمال لکه بر روی جلد و برگه هست به صورت جزئی و احتمال پارکی جزئی دربعضی از برگه ها یا جلد می باشد . البته احتمال اینکه کتابی تمام این  اشکالات را داشته باشد کم است معمولا کتابها تمیز و سالم هستند ولی معمولا تیک جواب درست سوالات خورده است .

فقط در صورتی امکان پس دادن کتاب خوانده شده ( دست دوم ) می باشد که تعدادی از صفحات کتاب چاپ نشده باشد یا پاره شده باشد و در کل اشکال بزرگی داشته باشد در این صورت با شماره پشتیبان فروشگاه تماس بگیرید و اطلاع دهید تا راهنمایتون کنند

       آدرس : اصفهان - نجف اباد خیابان منتظری جنوبی نبش سه راه نظام الملک زیر زمین مسجد کاظمیه                     ساعت کاری 9 الی 13 و 16 الی 21  ketabdast2@chmail.ir
  طراحی شده توسط : تیم طراحی و توسعه وب سایت حس خوب